top of page

Witaj Przyjaciółko/Przyjacielu. Jesteśmy grupą Anonimowych Alkoholików i nazywamy się  AA Katowice. Niesienie posłania Wspólnoty AA to nasz zasadniczy cel i główny powód naszego istnienia. Dlatego AA jest czymś więcej aniżeli zestawem zasad, jest ona społecznością alkoholików w działaniu. Musimy nieść posłanie, bo inaczej sami możemy zwiędnąć, a ci, którym nie przekazano prawdy, mogą umrzeć.

To Ty sam decydujesz, czy należysz do AA. Ty sam możesz zgłosić się do nas i nikt nie ma prawa Cię odrzucić. Nieważne kim jesteś i jak nisko upadłeś.Chcemy po prostu, byś miał tę samą wspaniałą szansę osiągnięcia trzeźwości, z jakiej my już skorzystaliśmy.
--źródło: Posłanie Służby AA – napisał Bill W. 12/12 s.139--

Zależy nam na tym żebyś od razu poczuł się jak w bezpiecznym i przyjaznym Ci miejscu, gdzie czekają na Ciebie ludzie tacy jak Ty. Ponieważ wielu z nas jest tutaj dłużej od Ciebie, mają to szczęście, że mogą się z Tobą podzielić swoim doświadczeniem i udzielić pomocy zarówno technicznej, jak i merytorycznej, dotyczącej poruszania się w aplikacji Discord i na kanale AA Katowice. 

AA Katowice Online: Witaj

Mityng zaczynamy codziennie od 18:00. Wystarczy kliknąć poniżej i połączyć się Jeśli na mityngu chcesz zabrać głos i nie możesz np. odblokować mikrofonu czy masz inne problemy skontaktuj się z moderatorem, który pomaga w danym dniu lub napisz na kanale #gadu-gadu

AA Katowice Online: Mityng

Masz problem?
Jeśli uważasz, że picie alkoholu stanowi w Twoim życiu problem, Anonimowi Alkoholicy mogą Ci pomóc.

AA Katowice Online: Kontakt

Każdego dnia gdzieś na świecie zaczyna się proces powrotu do zdrowia, kiedy jeden alkoholik rozmawia z innym alkoholikiem, dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. 

Jeśli uważasz, że masz problem z alkoholem i potrzebujesz rozmowy wejdź na nasz dyżur i porozmawiaj. 

AA Katowice Online: Info

PREAMBUŁA AA
Anonimowi Alkoholicy są wspólnotą ludzi, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu. Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest chęć zaprzestania picia. Nie ma w AA żadnych składek ani opłat, jesteśmy samowystarczalni poprzez własne dobrowolne datki. Wspólnota AA nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, organizacją czy instytucją. Nie angażuje się w żadne publiczne polemiki. Nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów. Naszym podstawowym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.

Copyright © by the A.A. Grapevine, Inc.
Przedrukowano za zgodą

AA Katowice Online: Informacje
bottom of page